Misyonumuz PDF Yazdır e-Posta

Bu yazı 3414. kez sizin tarafınızdan okunuyor.

IWIW megosztásStartlap kedvenchezGoogle könyvjelzőLink megosztása: Del.icio.usTwitterAjánlás a linkter.hu-raAjánlás a vipstart.hu-raFacebookDiggAjánlom a GururaBlogtér ajánlás
Ramazan SAKİN - Ramazan SAKİN
Ramazan SAKİN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 13 Haziran 2011 18:18

Değerli Ziyaretçilerimiz;

Sitemiz öğretmen, öğrenci ve velilerimizin ihtiyacı olan doküman ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Sitemiz öğretmen ve öğrencilerin ders içi ve ders dışı kullanabilecekleri sunu, yazılı ve testlerin yanı sıra eğitim adına her şeyi bulabilirsiniz.

Sitemizin dokümanları masa başında hazırlanmış dokümanlar değildir. Tamamen aktif, derse giren, ülkemizin dört bir yanında görev yapan ve üreten değerli öğretmenlerimiz tarafından hazırlanıp, sınıflarında uygulayıp, geri dönüşüm aldıkları dokümanlardır. Bunun için de bir çok dokümanın bir başka örneği hiçbir yerde yoktur.

Sitemizin daha önce açılan eğitim sitelerinden en büyük farkı güncel ve kullanılabilir dokümanlar sunmasıdır.

Sitemiz çok genç ama dinamik bir sitedir. Diğer siteler gibi doküman paylaşım klasörleri bizlerde oluşturabiliriz lakin hiçbir virus taraması yapılmamış, dokümanın kullanılabilirliği gözden geçirilmemiş dokümanlar ile doküman çöplüğü oluşturmak istemiyoruz. İsteğimiz indirilen dokümanın kullanılmasıdır.

Bütün belirtiklerimiz ışığında sizlerinde desteği ile yolumuza devam etmek en büyük amacımızdır.

En büyük misyonumuz ise siz değerli eğitimle iştigal eden ziyaretçilerimize  farklı bir-iki pencere açabilmek, üreten ve ufku açık olan eğitimcilerimizin emeklerine değer katmaktır.

Ürettikleri dokümanları bizlerle paylaşan öğretmenlerimize, ilgi ve alakanız için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.
Yeni Haberler:

  JP-Bookmark